Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców Branży Budowlanej i Drzewnej w Lublinie

Członkowie

Wykaz Członków Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców Branży Budowlanej i Drzewnej

STOLARSTWO

  1. Asyngier Dariusz, 20-442 Lublin ul. Makowa 4C
  2. Bocian Tadeusz, 21-030 Motycz Uniszowice 97G
  3. Chilimoniuk Krzysztof, 20-116 Lublin ul. Lubartowska 27
  4. Data Grzegorz, 20-827 Lublin ul. Liliowa 1
  5. Grotowska Małgorzata 21-077 Spiczyn, Stawek 10
  6. Karpińska Karolina, 20-015 Lublin, Środkowa 13/75
    Koszykarstwo, plecionkarstwo
  7. Nastaj Tomasz, 20-388 Lublin ul. Abramowice Prywatne 76A
  8. Puła Tadeusz, 20-807 Lublin ul. Jasińskiego 9
  9. Tracz Tomasz, 20-709 Lublin ul. Namysłowskiego 32
  10. Syta Marian, 21-140 Michów ul. Strażacka 7
  11. Wójcik Grzegorz, 21-002 Jastków, Wysokie 16
  12. Wójcik Stanisław, 21-002 Jastków, Jastków 134
  13. Włodarczyk Waldemar, 21-230 Sonsowica, Górki 13
  14. Małek Mariusz, 23-145 Wysokie, Dragany 44

TAPICERSTWO

  1. Górnik Waldemar, 20-105 Lublin ul. Zamojska 12
  2. Klimek Kazimierz, 20-116 Lublin, ul. Lubartowska 27 507272614

BUDOWNICTWO

  1. Gajkos Artur, 20-022 Lublin ul. Konopnicka 11/7
  2. Jonik Ryszard, 20-388, Dominów, Zielone Wzgórze 6
  3. Kowalczyk Jacek, 21-008 Tomaszowice 75
  4. Kuzia Andrzej, 20-854 Lublin ul. Żywnego 1a/9
  5. Serafin Mieczysław, 24-100 Puławy ul. Wspólna 2A Klikawa
  6. Zenon Mazuś, 20-325 Lublin, ul. Dr. Męczenników Majdanka 5/24
  7. Matejczuk Radosław, 21-010 Łęczna, ul. Wiklinowa 17/1

MALARSTWO

  1. Kuraś Stanisław, 20-501 Lublin ul. Nadbystrzycka 93/19
  2. Nowak Wacław, 20-554 Lublin ul. Ułanów 2/25
  3. Trębicki Ryszard, 20-730 Lublin ul. Podhalańska 41

INST.SANIT C.O. Gaz

  1. Bujek Wacław, 20-128 Lublin ul. Lwowska 12/33
  2. Grzesiak Dariusz, 20-050 Lublin Szerokie 127 A
  3. Miziak Mariusz, 24-170 Kurów ul. Kościuszki 100
  4. Rodak Roman, 20-868 Lublin ul. Gorczańska 47
  5. Żwirek Florian, 20-631 Lublin ul. P.Balcera 11/83
  6. Dec Kazimierz, 20-801 Lublin ul. Żołnierska 10/18

DEKARSTWO

  1. Glonek Zbigniew, 20-207 Lublin ul. Turystyczna 44
  2. Podkościelny Roman, 20-448 Lublin ul. Oskara Kolberga 34

INSTAL.ELEKTR.

  1. Koral Tadeusz, 20-484 Lublin ul. Startowa 12/5
  2. Nowicki Sławomir, 21-100 Lubartów Lisów 99 A

PARKIECIARSTWO

  1. Adamiec Andrzej, 20-130 Lublin ul. Dembowskiego 8/55
  2. Bartnik Artur, 20-046 Lublin ul. Puławska 4a/9
  3. Ikwanty Wojciech, 20-069 Lublin ul. Leszczyńskiego 10/3
  4. Krysztofiuk Zbigniew ,21-040 Świdnik ul. Modrzewiowa 5a/6

SZKLARSTWO

  1. Rozwadowski Andrzej, 20-115 Lublin ul. Kowalska 10

KOMINIARSTWO

  1. Choryngiewicz Piotr, 22-300 Krasnystaw ul. Tokarzewskiego 1 F
  2. Olech Kamil, 20-122 Lublin ul. Furmańska 2/7
  3. Bartoszcze Piotr, 24-200 Bełżyce, Kierz 108 - posadzkarstwo

BUDOWLANE

  1. Franczak Bartłomiej, 20-258 Lublin, Rudnik 32
  2. Piotrowski Dariusz, 24-150 Nałęczów, Sadurki 168 A
  3. Wielgus Cezary, 20-410 Lublin ul. Igo Maja 16 - szklarstwo
  4. Choina Grzegorz, 21-077 Spiczyn 131 D - stolarstwo
  5. Kosiński Robert, 21-230 Sosnowica, Komarówka 1
  6. Szymański Lechosław, 20-844 Lublin, ul. B. Wieniawskich 1/209

KAMIENIARSTWO

  1. Kazimierak Piotr, 24-220 Niedrzwica Duża, Strzeszkowice Duże 344
 
Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców Branży Budowlanej i Drzewnej w Lublinie
tel. (81) 532-08-10, cechbudowlany@wp.pl
Rynek 2, Lublin